نتایج جستجو برای عبارت :

Wallpaper Craft

یه نفر تو زندگیم هست که از فکر نبودنش غرق وحشت میشم...
یکی هست که به خاطرش از دنیا میگذرم...
یکی هست که...بهش اعتماد دارم...

خوشحالم که این یه نفرو پیدا کردم...کسی که لبخند زدنو بهم یاد داد...
بهم فهموند قدرت واقعی چیه...
باعث شد بفهمم هنوزم ترسو ام...

و از همه مهم تر...
کسی که
"تنها ساکن قلبمه"

با سلام این بار برای شما یک قالب وردپرسی رایگان قرار داده ایم که می توانید به راحتی با این قالب برای خود یک سایت فروشگاهی چندمنظوره راه اندازی کنید ، این قالب یکی از پرطرفدارترین قالب های موجود در مخرن وردپرس می باشد که می توانید برای خودتان نسخه فارسی و رایگان آن را در قسمت آخر دانلود کنید و نمایش دهید ، شما می توانید با این قالب برای خود یک سایت فروشگاهی عالی راه اندازی کنید و در آن محصولات فروشگاهی خود راذ قرار دهید و به فروش برسانید.
ا
be my queen be my heart be my golden dream be my savior
عشق من...
تو خندیدنو بهم یاد دادی...
تو بودی که طعم خوشبختی رو بهم چشوندی...
با اینکه عشق کوچولوم بودی...بهم فهموندی حمایت شدن یعنی چی...
و من حتی نمیتونم به نبودنت فکر کنم...
کلی حرف دارم باهات...کلی حرفای دردناک...و سرشار از بغض...
ترس...از اینکه خنده هات مال من نباشن...
ولنتاین امسالم بدون تو،اصلا شبیه ولنتاین نبود!
اولین ولنتاینی بود که میخواستم کنار عشقم باشم...ولی بازم...شد یه خاطره ی تلخ...
لطفا منو ببخش برای هر کوتاهی
دانلود با کیفیت بالا
دانلود با کیفیت بالا
دانلود با کیفیت بالا
دانلود با کیفیت بالا
دانلود با کیفیت بالا
دانلود با کیفیت بالا
دانلود با کیفیت بالا
دانلود با کیفیت بالا
دانلود با کیفیت بالا
دانلود با کیفیت بالا
دانلود با کیفیت بالا
دانلود با کیفیت بالا
دانلود با کیفیت بالا
دانلود با کیفیت بالا
دانلود با کیفیت بالا

منبع فرا دانلود

بازی Red Dead Redemption 2 که در ویکی‌پدیای فارسی به «رستگاری سرخ‌پوست مرده» ترجمه شده، از بازی‌های ویدئویی شرکت راک‌استار است که در سال 2018 وارد بازار شد. این بازی همانند بازی جی‌تی‌ای (GTA)، جهان‌باز است و دوران غرب وحشی را به نمایش گذاشته است.

برای دانلود هر کدام از پوسترها در کیفیت بالا، روی آنها بزنید تا دانلود رایگان آغاز شود.

دانلود تصویر زمینه گوشی 1دانلود نسخه با کیفیت
دانلود تصویر زمینه گوشی 2دانلود نسخه با کیفیت
دانلود تصویر زمینه گوشی 3دانلود نسخه با کیفیت
دانلود تصویر زمینه گوشی 4دانلود نسخه با کیفیت
دانلود تصویر زمینه گوشی 5دانلود نسخه با کیفیت
دانلود تصویر زمینه گوشی 6دانلود نسخه با کیفیت
دانلود تصویر زمینه گوشی 7دانلود نسخه با کیفیت
دانلود تصویر زمینه گوشی 8دانلود نسخه با کیفیت
دانلود تصویر زمینه گوشی 9دانلود نسخه با کیفیت
دانلود تصویر زمینه گوشی 10

بازی جی‌تی‌ای (GTA) احتمالا معرف حضور همگان است. یک بازی در سبک جهان‌باز و محصول شرکت راک‌استارگیمیز. نسخه GTA V درحال حاضر آخرین نسخه این بازی محبوب (محصول سال 2013) است اما خبر ساخت نسخه جدیدتر آن نیز اعلام شده.
در بالا سه عکس از سه شخصیت اصلی بازی، یعنی مایکل (راست)، فرانکیل (وسط) و ترور Trevor (سمت چپ) ارائه شده‌اند که قابلیت استفاده به عنوان پس‌زمینه موبایل را دارند.

برای دانلود رایگان، روی عکس بزنید تا دانلود آغاز شود.

ماهگرد دوممون مبارک عشق من!

دو ماه شد که مال منی...

دو ماه که تک تک لحظه هاش برام مثل طلا باارزش بودن...

هرروز ماما رو شکر کردم که تو رو بهم داد!

که بهم فهموند میشه عاشق شد و خوشبخت شد...

ماه اول خیلی سخت بود یادته؟توهینا...عذاب وجدانا...
ولی گذشت!گذشت تا برسیم به امروز...
یک ماه گذشته با اینکه خیلی کم با هم حرف زدیم عشقمون قوی تر و شیرین تر شد!

و به جایی رسیدیم که حالا هرشب آرزو میکنیم...دعا میکنیم...
این بوسه ها...این بغل کردنا واقعی بشن...
مرحبا ای پیک مشتاقان بده پیغام دوستتا کنم جان از سر رغبت فدای نام دوست
واله و شیداست دایم همچو بلبل در قفسطوطی طبعم ز عشق شکر و بادام دوست
زلف او دام است و خالش دانه ان دام و منبر امید دانه‌ای افتاده‌ام در دام دوست
سر ز مستی برنگیرد تا به صبح روز حشرهر که چون من در ازل یک جرعه خورد از جام دوست
بس نگویم شمه‌ای از شرح شوق خود از آنکدردسر باشد نمودن بیش از این ابرام دوست
گر دهد دستم کشم در دیده هم چون توتیاخاک راهی کان مشرف گردد از اقدام دوست

حض

فیلم «اد استرا» (Ad Astra) که به «به‌سوی ستارگان» هم ترجمه شده محصول سال 2019 سینمای آمریکا و با بازی بازیگر مشهور سینما، براد پیت است. در این فیلم براد پیت در نقش یک فضانورد در فضا به دنبال پدر خود می‌گردد.

برای دانلود والپیپرهای فیلم ad astra لطفا روی عکس‌ها کلیک کنید تا با نهایت کیفیت دانلود شود.

کاغذ دیواری یا(wallpaper):
پوشش تزئینی است که برای پوشش دادن سطوح دیوارها در داخل ساختمان است.
یک متریال برای دکوراسیون داخلی است که بیشتر به صورت رول فروخته میشود و با چسب مخصوص روی دیوار نصب میشود.
نکته:روی دیوار روغنی چسب مخصوص با چسب چوب مخلوط میشود.
مواد تشکیل دهنده کاغذ دیواری:
1.کاغذ دیواری منسوج نبافته تشکیل شده از انواع الیاف غیر سلولوزی بلند و الیاف نساجی در دستگاه تولید کاغذ میباشد.کاغذ دیواری به وسیله مواد اکرلیک تقویت شده و به کمک رنگ
یاورخوب رسالت همسربر مصطفی/اولین شخص مسلمان همره بامرتضی/مادر زهرای اطهراسوه برمومنین/داده الطاف زیادی ازبرایشان خدا/دست ایشان ازکرامت مثل دست کردگار/جان ومال او فراوان شدنثارمقتدا/یاد سختی خدیجه زندگی اش رانگر/بوددرنزدپیمبر مثل عبدی باوفا/بهراحسان خدیجه مزداو کوثرشده/جنت وباغ بهشتی جایگاهش درجزا/اندر این ماه مبارک شدوفاتش جانگداز/گشته برپابهر ایشان مجلس سوگ وعزا/میشود مهدی زهرا مرهمی برقلب او/چون ظهوردلنشینش آرزوی انبیا/
Themer: Launcher, HD Wallpaper 1.93 یک لانچر حرفه ای به همراه امکاناتی  خارق العاده برای شخصی سازی فضای گوشی یا تبلت اندرویدی است! برنامه فقط یک لانچر نیست بلکه دارای تم، تصاویر پس زمینه با کیفیت اچ دی نیز است. برنامه در بسیاری از سایت ها و نشریات معتبر مانند نیویورک تایمز با عنوان جادوگر و کتابخانه تم و تصاویر زمینه با کیفیت ویژه گوشی ها و تبلت های اندرویدی مطرح شده است. همچنین این برنامه هوشمند کمک می کند تا به صورت دقیق تر فایل های موجود در تلفن همراه شما
به جرات می‌توان گفت که بازی Grand Theft Auto V از عناوین پرطرفدار نزد همه‌ی بازی‌بازان بوده است. استودیوی سازنده نیز از همان زمان انتشار قصد داشت تا بسته‌های الحاقی داستانی متنوعی را برای این عنوان منحصر به فرد مانند دیگر نسخه‌های این سری منتشر کند که متاسفانه مقدر نشد. 
ادامه مطلب
در پست زیر دو تصویر زمینه جدید برای زمستان 98 رو برای دانلود قرار دادم. تصاویر افقی هستند و مناسب برای رایانه و لب تاب هستند. کیفیت هر دو تصویر فول اچ دی و عالی هست.
تصویر یک:
این عکس با تبدیل آینه ای کردن در جهت افقی هم می تواند برای بهتر نشان داده شدن آیکون برنامه ها در ویندوز به کار گرفته شود.

عیدعرفه گلشن برشوردعاشد/راهی دل ماتا حرم کرببلاشد/رخسار ودلم جلوه معبودگرفته/این قلب زاو مملو ازنورولاشد/شرط است که با رمی بدان وصل بگردی/هرمحفل ازعشق علی غرق صفاشد/باآل نبی معرفت ونور بیاید/هرلطف که خواهی براسلام عطاشد/باعشق ولی روح دعا گشت اجابت/اعطابرهر درد نگر گنج دواشد/ازاشک روان شورگرفته دل مومن/مشمول عنایات خداوند ورضاشد/قرآن خدا پربوداز آیه رحمت/حاجات همه شیعه مولاکه رواشد/عیدعرفه یادکند مهدی موعود/تاروزفرج لطف برآن آل عباشد/

عکس فلامینگوی قرمز - این عکس یکی از عکس‌های پیش‌فرض کامپیوترهای مک‌بوک پرو (MacBook Pro) شرکت اپل هست. کیفیت این عکس 5K هست و این یعنی از والپیپر فول اچ دی هم بالاتره.

برای دانلود در نهایت کیفیت، روی عکس بزنید تا دانلود آغاز بشه.

اگر شما  دائم آخرین اخبار مربوط به خودرو را پیگیری می کنید و دوست دارید 10 تا از سریع ترین خودرو های سال گذشته (2019) را بشناسید , شما را به خواندن ادامه این مطلب دعوت میکنم.کلیه خودرو های معرفی شده در این مطلب در حالت استاندارد و بدون هیچگونه تقویت، آماده براش فروش و به صاحبان خود تحویل داده شده، هستند. این لیست خودرو های دیگری همانند McLaren Speedtail و Koenigsegg Jesko که هنوز در مرحله تولید هستند را شامل نمی شود.
ادامه مطلب
همانطور که مشاهده میکنید یک بروز رسانی اساسی انجام شده،و قبلا در بلاگ قبلی رادیو آنلاین راه اندازی شده بود،ولی خوب دلایل بسیاری جلوی ادامه فعالیت و گرفت. و اینبار قرار است رادیو آنلاین دوباره راه اندازی شود و  24 ساعت 7 روز هفته ۹۹٫۹%  آپ تایم باشد.
 با برنامه های متنوع رادیو فعال خواهد شد.(و در صورت پخش زنده  برنامه رسمی در رادیو اطلاع رسانی میشود، و رادیو در حالت عادی اطلاع رسانی خواهد شد که چه برنامه هایی پخش میشود.)
منتظر رادیو آنلاین ئی ام
بی هدف روی صفحه کلید ضربه میزنم و فکر هایی که تو ذهنم این روزها رژه میرند واژه به واژه کنار هم قرار میگیرند و جمله هایی میسازند که فقط خودم میفهمم....
میدونی گاهی وقتا  اون چیزی نمیشه که میخوای اون چیزی میشه که اونا میخوان... حتی اگه با تمام وجود تلاش و ایستادگی کنی.....
دیشب موقع نماز مغرب یه حرفی زدم که خودم هم قبولش نداشتم ولی گفتم.... اما تا امروز ظهر همه چی دست به دست هم داده بودند که یادم تره خدا با منه 
که یادم نره خدا حواسش به  منه... که یادم نر
بی هدف روی صفحه کلید ضربه میزنم و فکر هایی که تو ذهنم این روزها رژه میرند واژه به واژه کنار هم قرار میگیرند و جمله هایی میسازند که فقط خودم میفهمم....
میدونی گاهی وقتا  اون چیزی نمیشه که میخوای اون چیزی میشه که اونا میخوان... حتی اگه با تمام وجود تلاش و ایستادگی کنی.....
دیشب موقع نماز مغرب یه حرفی زدم که خودم هم قبولش نداشتم ولی گفتم.... اما تا امروز ظهر همه چی دست به دست هم داده بودند که یادم نره خدا با منه 
که یادم نره خدا حواسش به  منه... که یادم نر
تصویر زمینه زیبای خود را انتخاب کنید.
تصویر زمینه یکی از مهمترین المان‌های یک تلفن همراه از نظر نرم افزاری به شمار می‌رود، فرقی نمی‌کند که صفحه نمایش تلفن شما رزولوشن 2K یا بالاتر داشته باشد. همیشه داشتن یک تصویر زمینه زیبا می‌تواند زیبایی نمایشگر موبایل شما را دوچندان کند.
یکی از اشتباهاتی که کاربران در زمان انتخاب تصویر زمینه خود انجام می‌دهند، انتخاب تصویر زمینه شلوغ و گاهی اوقات بی کیفیت است که در نهایت باعث بد شدن ظاهر تلفن همراه می

تصویری از خودروی مفهومی شرکت هیوندای با نام Vision T. این خودرو مفهومی یا کانسپ است. خودروی مفهومی یعنی تنها برای نمایش عرضه شده و شرکت قادر به ساخت و تولید انبوه فعلا نیست؛ اما در آینده بعد از اصلاحات، آن را روانه بازار می‌کند.

برای دانلود والپیپر خودروی مفهومی Hyundai Vidion T کافی‌ست روی عکس بزنید.

پس از خرید، با در دست داشتن شماره سفارش از طریق “پشتیبانی آنلاین سایت” و یا از طریق آیدی تلگرامی پشتیبان سایت جهت تحویل و فعالسازی بازی در تماس باشید.
آیدی تلگرام پشتیبان: AmirHuntem@
تحت شبکه: استیم
نوع محصول: گیفت استیم
زبان: انگلیسی
منطقه بازی : آزاد
فعالسازی: توسطdganzaligame
زمان تحویل: ۳۰ دقیقه تا ۲۴ ساعت

Wallpaper Engine نام نرم افزاری می باشد که با استفاده از آن میتوانید تصاویر پس زمینه زنده بر روی صفحه دسکتاپ خود را قرار دهید. این نرم افزار از انو
پس از خرید، با در دست داشتن شماره سفارش از طریق “پشتیبانی آنلاین سایت” و یا از طریق آیدی تلگرامی پشتیبان سایت جهت تحویل و فعالسازی بازی در تماس باشید.
آیدی تلگرام پشتیبان: AmirHuntem@
تحت شبکه: استیم
نوع محصول: گیفت استیم
زبان: انگلیسی
منطقه بازی : آزاد
فعالسازی: توسطdganzaligame
زمان تحویل: ۳۰ دقیقه تا ۲۴ ساعت

Wallpaper Engine نام نرم افزاری می باشد که با استفاده از آن میتوانید تصاویر پس زمینه زنده بر روی صفحه دسکتاپ خود را قرار دهید. این نرم افزار از انو
سلام
حتما نظر و احساستون را نسبت به این مطلب بنویسید. من که با خوندنش بغضم ترکید و اشکام جاری شد.

در ماشین رو بست...
حواسش نبود...
چادرش گیر کرده بود به در ماشین...
ماشین حرکت کرد...
همراه چادرش کشیده شد رو زمین..
چادر از سرش کشیده شد...
چندتا مرد هراسون دویدنو زدن به بدنه ی ماشین
حاجی واستا...نگه دار...
چادرش خاکی شد
چادرش پاره شد
ادامه مطلب
_____________________________________________________________________________________________________
اگر به فکر ساختن بازی هستید ، این کار بسیار ساده تر از آن چیزی است که فکر میکنید و شما فقط نیاز دارید ابزار مناسب را پیدا کنید.
موتور بازی Unity ابزاری است که شما را قادر میکند با یک موتور بازی سازی حرفه ای ،بتوانید یک بازی خوب را توسعه دهید و همچنین این ابزار برای کسانی که تازه کار هستند بسیار مناسب است.
ادامه مطلب
به طور رسمی و قانونی کسب و کارتان ثبت میشود.
میتوانید از تسهیلات بانکی استفاده کنید.
میتوانید با اشخاص حقیقی و حقوقی وارد معامله شوید و قرارداد عقد کنید.
در مناقصات و مزایدات شرکت کنید.
بر اساس نوع و زمینه ی فعالیتتان معافیت از دارایی بگیرید.
 کسب و کارتان تحت پوشش بیمه قرار میگیرد.
در این بخش برای دوستان عزیزمون یکسری تصاویر پس زمینه مخصوص با موضوع ماینکرفت آماده کردیم. اما چیزی که قابل توجه هست اینه که این تصاویر با اسکین HBman ساخته شده و این اسکین ساخته بچه های گروه خودمونه، از این جهت خیلی خاصه ! امیدوارم خوشتون بیاد. چنتا از این تصاویر رو براتون بعنوان نمونه در  مطلب قرار دادیم. برای مشاهده همه تصاویر، از طریق لینک دانلود، فایل فشرده حاوی این تصاویر رو دانلود کنید. اگر خواستین اسکین رو داشته باشین روی دانلود اسکین ک
بسم الله الرحمن الرحیم
این چند روز هم گذشت...
انگار همین دیروز بود....
6روز از انداختن سفره خدا و باز شدن دروازه های بهشت تا آخر ماه گذشت.....
آخر چرا ما قدر نمیدانیم
#آخر_6روز_از_ماه_مبارک_رمضان_گذشت...
قدر بدانیم....."
"یا علی مدد"
دریافت
جوجه تیغی ها حیواناتی بامزه و کوچک هستن ، من در این مقاله ی کوتاه ، شیوه زندگی جوجه تیغی ها رو نوشتم
جوجه تیغی پستانداری کوچیک در خانواده ی خارپشت ها و در رده ی پستانداران هست
طول جوجه تیغی ها بین 10 تا 30 CM هست و وزن آنها با توجه به گونه های مختلف متفاوته ، جوجه تیغی ها پاهایی کوچک دارن و کل بدنشان با خوار های ریز پوشانده شده و از آنها در برابر شکارچی ها محافظت می کنن ، جوجه تیغی ها در شب به دنبال غذا می رن و همه چیز خوار هستن ، و از جوندگان ک
برنامه والپیپر گوشی ، می‌تواند به شما دسترسی به هزاران تصویر پس زمینه را بدهد. بهترین برنامه های والپیپر اندروید و آیفون در این مقاله به شما معرفی می‌شوند تا با نصب و استفاده آن‌ها، از ایجاد فضایی متنوع در گوشی موبایل خود لذت ببرید.
استفاده از برنامه های والپیپر راهی آسان برای گردآوری تصاویر مناسب برای پس زمینه و انتخاب از میان آن‌هاست. با امکانات مناسبی که برنامه های والپیپر اندروید و آیفون در اختیار شما قرار می‌دهند، قادر خواهید بود
آنچه خواهید خواند برداشت ها و تحلیل هایی چند، مستخرج از کتاب اسلام ناب اثر امام خمینی است. برداشت ها و تحلیل هایی که تنها در حد چند کلمه با متن کتاب، اشتراک لفظی دارند چرا که در واقع تحلیل ( و نه خلاصه برداری) های نویسنده وبلاگ از بخشی از متن کتاب مذکور می باشند:
* مستضعفان، ولی نعمت ما هستند. در تشریح این تعبیر بایستی گفت که منظور امام این است که پیروزی نعضت اسلامی در ایران، مرهون خدمات و جان فشانی های مستضعفان و محرومان بوده است و...
ادامه مطلب
گوش دادن به پادکست آموزش دیجیتال مارکتینگ را از کجا شروع کنیم؟

قاعدتاً جستجو و یافتن پادکست های دیجیتال مارکتینگ دشوار نیست (چون تعداد آن‌ها هم محدود است). اما اگر بخواهید پادکست های دیجیتال مارکتینگ را به زبان انگلیسی گوش بدهید، انتخاب پادکست های مناسب برای آموزش دیجیتال مارکتینگ چندان ساده نخواهد بود. پیشنهاد ما این است که ابتدا به سراغ دو پادکست زیر بروید و سپس سایر منابع را بررسی کنید:
مجموعه پادکست This Old Marketing (کاری از جو پولیتزی)مج
سلام به دوستای گلم ، جوجه تیغی حیوونایی های کوچولو موچولو هستن که برای آشنایی بیشتر با اونا می تونین این مقاله رو بخونین

طول جوجه تیغی ها بین 10 تا 30 CM هست و وزن آنها با توجه به گونه های مختلف متفاوته ، جوجه تیغی ها پاهایی کوچک دارن و کل بدنشان با خوار های ریز پوشانده شده و از آنها در برابر شکارچی ها محافظت می کنن ، جوجه تیغی ها در شب به دنبال غذا می رن و همه چیز خوار هست
جوجه تیغی ها حیواناتی بامزه و کوچک هستن ، من در این مقاله ی کوتاه ، شیوه زندگی جوجه تیغی ها رو نوشتم ^-^
طول جوجه تیغی ها بین 10 تا 30 CM هست و وزن آنها با توجه به گونه های مختلف متفاوته
جوجه تیغی ها پاهایی کوچک دارن و کل بدنشان با خوار های ریز پوشانده شده و از آنها در برابر شکارچی ها محافظت می کنن
جوجه تیغی ها در شب به دنبال غذا می رن و همه چیز خوار هستن ، و از جوندگان کو
جوجه تیغی ها حیواناتی بامزه و کوچک هستن ، من در این مقاله ی کوتاه ، شیوه زندگی جوجه تیغی ها رو نوشتم
طول جوجه تیغی ها بین 10 تا 30 CM هست و وزن آنها با توجه به گونه های مختلف متفاوته ، جوجه تیغی ها پاهایی کوچک دارن و کل بدنشان با خوار های ریز پوشانده شده و از آنها در برابر شکارچی ها محافظت می کنن ، جوجه تیغی ها در شب به دنبال غذا می رن و همه چیز خوار هستن ، و از جوندگان ک
سلام به دوستای گلم ، جوجه تیغی حیوونایی های کوچولو موچولو هستن که برای آشنایی بیشتر با اونا می تونین این مقاله رو بخونین

طول جوجه تیغی ها بین 10 تا 30 CM هست و وزن آنها با توجه به گونه های مختلف متفاوته ، جوجه تیغی ها پاهایی کوچک دارن و کل بدنشان با خوار های ریز پوشانده شده و از آنها در برابر شکارچی ها محافظت می کنن ، جوجه تیغی ها در شب به دنبال غذا می رن و همه چیز خوار هست
کاغذ دیواری نواری چیست
بیشتر کاغذ دیواری های موجود در بازار ابعادی شبیه به هم دارند. در واقع کاغذها به صورت رول های ده متری به عرض ۵۳ سانتی متر هستند. و برای دیوارهایی که حدود سه متر یا کمتر ارتفاع دارند با توجه به تنظیم گل به سه بخش تقسیم میشوند. که در مجموع یک متر و پنجاه و نه سانتی متر از طول دیوار را میپوشانند. البته کاغذهایی به عرض ۷۰ سانتی متر و یک متر نیز کم نیستند. که دیوارهای سه متری را به عرض دو متر و ده سانتی متر و سه متر می پوشانند. است
جوجه تیغی ها حیواناتی بامزه و کوچک هستند ، من در این مقاله ی کوتاه ، شیوه زندگی جوجه تیغی ها رو نوشتم ^-^
جوجه تیغی پستانداری کوچک در خانواده ی خارپشت ها و در رده ی پستانداران است .
طول جوجه تیغی ها بین 10 تا 30 CM است و وزن آنها با توجه به گونه های مختلف متفاوت است .
جوجه تیغی ها پاهایی کوچک دارند و کل بدنشان با خوار های ریز پوشانده شده و از آنها در برابر شکارچی ها محافظت می کند .
جوجه تیغی ها در شب به دنبال غذا می روند و همه چیز خوار هستند ، و از
جوجه تیغی ها حیواناتی بامزه و کوچک هستند ، من در این مقاله ی کوتاه ، شیوه زندگی جوجه تیغی ها رو نوشتم ^-^
جوجه تیغی پستانداری کوچک در خانواده ی خارپشت ها و در رده ی پستانداران است .
طول جوجه تیغی ها بین 10 تا 30 CM است و وزن آنها با توجه به گونه های مختلف متفاوت است .
جوجه تیغی ها پاهایی کوچک دارند و کل بدنشان با خوار های ریز پوشانده شده و از آنها در برابر شکارچی ها محافظت می کند .
جوجه تیغی ها در شب به دنبال غذا می روند و همه چیز خوار هستند ، و از
در فصل بارش سرد همچو آیینه بمان

بر جان دشت تشنه بنویس از عطر بهاران

در انتظار فردا شب را سحر کن

با کوله باری از نور از شب گذر کن

سرمست و عاشقانه در خود نظر کن

بشکن در قفس را از تن رها شو

درمان درد دردمندان را دوا شو

از خود دمی برون آ محو خدا شو

خورشیدی در جان تو پنهان است

دریا از یاد تو پریشان است

عاشق شو زیرا عاشق انسان است

دنیا در چشم عاشق نفسیست

بی عشق عالم قفسیست

آزاد از بند و دام قفس شو

با عشق هم نفس شو

در انتظا
Khatamkari is one of the Persian arts of marquetry wherein the surface of wooden or metallic articles is decorated with pieces of wood, bone and metal cut in a variety of shapes and designs.
the Persian Marquetry – Khatamkari
Materials used in this craft can be gold, silver, brass, aluminum and twisted wire. Various types of inlaid articles and their quality are known by the size and geometrical designs. Smaller pieces result in a higher value of the artwork.
Persian Marquetry
ادامه مطلب
این آهنگو زارا خونده. زارا برنده مسابقه استعدادیابی سوئد شده.

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

param name="AutoStart" value="False">

نحوه تمیز کردن کاغذ دیواری
تمیز کردن کاغذ دیواری یکی از دغدغه های خانم ها برای تمیز کردن آن است. کاغذ دیواری تنوع خیلی زیادی
دارد و امروزه کاغذ دیواری به عنوان یکی از زیباترین و جذابترین طرح هایی است که برای تزیین منزل
از آن استفاده می شود. این محصول به جز داشتن زیبایی و جذابیت برای خانه، می تواند در نگهداری
از دیوارها نیز کمک زیادی کند.
کاغذهای دیواری به صورت رنگ بندی های خاص تولید می شوند و طرح هایی را ارائه می دهند که
به صورت کلاسیک، ساده و
نام سریال: روم – Rome ژانر: اکشن، درام، تاریخی، عاشقانه، جنگی سازندگان: Bruno Heller, William J. MacDonald, John Milius ستارگان: Kevin McKidd, Ray Stevenson and Polly Walker سالهای پخش: 2005-2007 امتیاز: 8.8 از 10 مدت زمان: 90 دقیقه زبان: دوبله فارسی + زبان اصلی کیفیت: .BluRay 720p + BluRay 480p میانگین حجم: 200 مگابایت + 400 مگابایت        خلاصه داستان: سریال رم به صورت تمام و کمال نمایانگر طریقه و نحوه زندگی مردم آن دوره از تاریخ سرزمین روم باستان است. نبرد ها، جنگ های سردار بزرگ جولیوس سزار و به قدرت رسیدن
سلام با این مقاله از دکوراسیون سه خط در خدمت شما هستیم درباره خرید کاغذ دیواری و نکات مهم آن.
امروزه در صنعت ساختمان برای پوشش های دیوار از انواع مختلفی  از متریال های ساختمان ای استفاده می‌کنند که ما تصمیم داریم به یکی از آنها یعنی کاغذ دیواری اشاره کوچکی داشته باشیم و راجع به آن کمی گپ بزنیم با ما همراه باشید.
 کاغذ دیواری ها به چندین نوع مختلف تقسیم می شوند که به چند نمونه از آنها در این مقاله می پردازیم کاغذ دیواری ها به صورت رول تولید م
شبت بخیر پرنسسم...
میدونی عاشقتم...نه؟
خاطراتو نه میشه فراموش کرد نه میشه بهشون فکر نکرد...
ولی بازم،آخر هر پوزخندی که با یادآوریشون میزنم،اسم تو لبخند روی لبام میاره...
دختر شیرینی که حتی یکبار به صداقتش شک نکردم...
کلا زود اعتماد میکنم...و دیر میفهمم رکب خوردم...
هیچ وقت برام مهم نبود بعدش چی میشه...اینبار از تو میخوام!
همیشه بمون...بهاش هرچی که باشه میدم...
عاشقتم دختر کوچولو...
عاشقتم فرشته ی دوست داشتنی^^
سال های متمادی یک وبلاگ رو می خوندم وبلاگ دختری که دانشجوی دکترا بود و فرصت مطالعاتی رفته بود آمریکا و بعد که برگشته بود، و خب از شرایط موجود ناراضی بود.
من عاشق اون دختر بودم.
به حدی روزمره نویسی هاش رو دوست داشتم که حد نداشت.
چند باری وبلاگ عوض کرده بود، اما نهایتا باز سر و کله ش پیدا میشد.
بعد یکهو دیگه ننوشت که ننوشت.
هر چند بار بازم با امید واهی به وبلاگش سر میزنم تا شاید نشونه ای از خودش گذاشته باشه، فایده نداره.
چند باری هم براش کامنت گذاش
میتوان بدی آدمها را بخشیدمیتوان دیگر ندیدبدی ها را ندیدو در این جهان شلوغدر این وسعتتنها،خود را دید در محضر خدا.....دیگر هیچ کینه و نفرتی نخواهم داشتمیتوان دیگر خود را هم ندیدمیتوان به صراحت گُفت از خدا..که هر چه داریم هستو نیستمان خودِ خداستکه وِردَش بما خواند و جان گرفتیم..از اومیتوان بخشیدچون هر بدی نزد خداروزی کمر خم میکندچه در این دنیاچه در سرای باقی،،میتوان همه راتمام زمین و آسمانیان را ...خوب دیدو خوب بودو متوقف نشویم از خوب بودن،میتو
دوستان گرامی برای سفارش سازی تبلیغات متنی که در سمت چپ و زیر بخش تبلیغات به صورت دکمه های رنگی وجود دارد میتوانید یک نظر خصوصی ارسال نمایید یا به ایمیل
ilia.craft.gamer@gmail.com یک پیام بفرستید .
مطالب سایت زیر این پیام قابل خواندن است . پیام ویژه 
پلن 1 : تبلیغات یک هفته ای به قیمت 2000 ت
پلن 2 : تبلیغات ماهانه ای به قیمت 5000 ت
قابل توجه که با افزایش بازدید وبلاگ قیمت ها نیز افزایش خواهد داشت .

دوستان گرامی ضمن تبلیغات تصویری نیز از روش های بالا اقدام کنید .
پ
در اغلب خودروها ترمز دیسکی در چرخ های جلو و ترمز کفشکی در چرخ های عقب نصب می‌شود.
لنت ترمز دیسکی:
در این سیستم، فشار روغن باعث می شود تا پیستون متصل به کالیپر، لنت های ترمز را از دو طرف به دیسک چرخ فشار دهد. در اثر اصطکاک بین لنت ترمز و دیسک، سرعت چرخش چرخ کاهش می یابد تا نهایتا چرخ از حرکت بازایستد.

لنت ترمز کفشکی:
در این لنت ترمزها چون سطح تماس لنت ترمز با دیسک بیشتر است ، نیروی اصطحکاک بیشتری هم تولید می شود. از آنجا که ترمزهای کاسه ای قویتر
گر تو می خواهی، نمی خواهی مرا، خواهم ترا،
سال و ماه و روز و شب تنها ترا خواهم، ترا.
تا به حسن دیگری خواهم، که بینم روی تو،
در دعا و در نمازم از خدا خواهم ترا.
جز وفا چیزی نخواهم از جهان عشق تو،
از جهان ب یوفا، ای بی وفا، خواهم ترا.
خون بها از تو نم یخواهم، بیا، خونم بریز،
در بهای جان خود، ای بی بها، خواهم ترا.
تا ز من بیگانه ای، بیگانه ام از عقل خویش،
با دل دردآشنا، ای آشنا، خواهم ترا.
هر نفس دارم هوس، باشی تو با من همنفس،
در نفسهای پسینم چون هوا خوا
بازی survival craft یکی از جدیدترین و بهترین بازی ها در سبک شبیه سازی می باشد.
حتما تا به حال با بازی های سبک بقا آشنا شده اید. در این بازی طراح سبک بقا را با پازل مخلوط کرده و این بازی جذاب را به وجود آورده است. این بازی فوق العاده با دیگر بازی های بقا فرق دار. در دیگر بازی های بقا شما باید غذا جمع کنید،با زامبی یا حیوانات بجنگید اما در این بازی متفاوت شما باید .....
ادامه مطلب
We had such a fantastic time and our guide  Seyed Ali Mohammad Hosseini was amazing. As we are British and traveling with a young child I looked into which company to use - Uppersia lived up to all their reviews. Mahnaz in the office helped us craft a tour to our requirements as we had our small child with us I didn’t want long days on the road. We also flew into Shiraz and out of Esfahan which is slightly different to the usual Tehran routes. Mahnaz was excellent and always responsive at every step helping us with all our visa requirements.
Ali as we called our guide was responsive to our requests and knowledgeable of the places we visited. He was thoughtful and caring towards us all. If we were tired he went and got us take away, for example. We loved shopping in Isfahan and when my f
قَالَ امیرالمومنین علی (ع):
یَوْمُ اَلْعَدْلِ عَلَى اَلظَّالِمِ أَشَدُّ مِنْ یَوْمِ اَلْجَوْرِ عَلَى اَلْمَظْلُومِ.

امیرالمومنین علی (ع) فرمود:
روز انتقام گرفتن از ظالم سخت‌تر از ستمکارى بر مظلوم است.

Amir al-mu'minin Ali,peace be upon him,said:
The day of justice will be severer on the oppressor than the day of the oppression on the oppressed.

منبع|Source: نهج البلاغه_کلمات قصار 341 | Nahjolbalaghe_Aphorisms 341

دریافت نسخه با کیفیت                                     
قَالَ امیرالمومنین علی (ع):
عِنْدَ تَنَاهِی اَلشِّدَّةِ تَکُونُ اَلْفَرْجَةُ وَ عِنْدَ تَضَایُقِ حَلَقِ اَلْبَلاَءِ یَکُونُ اَلرَّخَاءُ.

امیرالمومنین علی (ع) فرمود:
چون سختى‌ها به نهایت رسد،گشایش پدید آید ، و آن هنگام که حلقه‌هاى بلا تنگ گردد آسایش فرا رسد.

Amir al-mu'minin Ali,peace be upon him,said:
At the extremity of hardship comes relief , and at the tightening of the chains of tribulation comes ease.

منبع|Source: نهج البلاغه_کلمات قصار 351 | Nahjolbalaghe_Aphorisms 351

احتمالا شما هم نامی از استودیو رمدی شنیده اید همان استودیویی که بازی مکس‌پین و آلن‌ویک را ساخته است محصول جدید این استودیوی بازی‌سازی یعنی Control شناخته می‌شود. این بازی با جلوه‌های خیره کننده و طراحی‌های بی‌نظیر برروی موجودات و محیط خود، توجه‌ کاربران زیادی را جلب کرده است. حال به تازگی کارگردان و طراح بخش داستانی این بازی، میکائیل کاسورینن (Mikael Kasurinen) و بروک مگز (Brooke Maggs) طی مصاحبه‌ای که با وب‌سایت Gamingbolt داشته‌اند، اطلاعات و جزئیات بی
القُرآنُ الکَریم:
وَ لْتَکُنْ مِنْکُمْ أُمَّةٌ یَدْعُونَ إِلَى اَلْخَیْرِ وَ یَأْمُرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَ یَنْهَوْنَ عَنِ اَلْمُنْکَرِ وَ أُولٰئِکَ هُمُ اَلْمُفْلِحُونَ.

قرآن کریم:
باید از میان شما ، جمعی دعوت به نیکی ، و امر به معروف و نهی از منکر کنند! و آنها همان رستگارانند.

Holy Quran:
There should be from among you a Group who call [mankind] to virtue And enjoin what is good and forbid What is wrong ; and they are those who Shall receive salvation.

Source|منبع : 104 Holy Quran_AleEmran | قرآن کریم_آل عمران 104

با توجه به مطالب ارائه شده در این وبلاگ به طور کلی نتیجه می گیریم که برای ایجاد یک محیط شاد در سطح مدارس اولین شرط ، مدیریت صحیح و شایسته می باشد که با برنامه ریزی های دقیق و به روز می تواند پایه های اصلی این محیط شاداب را ایجاد نماید و شرط بعدی همراهی و همدلی پرسنل و دانش آموزان آموزشگاه با مدیر مدرسه می باشد که عناصر کلیدی و حساس جهت پیشبرد اهداف مدیریتی می باشد . در مرحله ی بعد ، وجود امکانات و تجهیزات لازم جهت استفاده از توانمندی ها و استع
چلنج های امروز 2 مهر▬▬▬▬▬▬▬▬
1 یک بار مسابقه ی bird shooting داخل posse versus انجام بدید
2 یک بار وسیله ای که برای اسبتون اهمیت داره  بسازید (craft کنید) ( مثل تونیک یا ریوایور)
3 یک npc که نیاز به اسکورت داره رو کمک کنید
4 ۱ بار شاهین به اسم hawk شکار کنید (لوکیشن قبلا گذاشتم)
5 داخل شودان یک نفر رو بدون اینکه نشونه بگیرید بکشید (free aim)
6 از bolger glade دیدن کنید (لوکیشن میزارم)
7 5 تا هویج کوهی بکنید به اسم wild carrots
در این مجموعه تعداد 80 والپیپر مذهبی با موضاعات مختلف اسلامی با کیفیت بالا برای شما جمع آوری کرده ایم که می توانید از آنها برای تصاویر پس زمینه استفاده کنید.
برای دانلود این مجموعه از نایس دانلود به ادامه مطلب بروید.

ادامه مطلب
“Excellent in all areas”
We had such a fantastic time and our guide  Seyed Ali Mohammad Hosseini was amazing. As we are British and traveling with a young child I looked into which company to use - Uppersia lived up to all their reviews. Mahnaz in the office helped us craft a tour to our requirements as we had our small child with us I didn’t want long days on the road. We also flew into Shiraz and out of Esfahan which is slightly different to the usual Tehran routes. Mahnaz was excellent and always responsive at every step helping us with all our visa requirements.
Ali as we called our guide was responsive to our requests and knowledgeable of the places we visited. He was thoughtful and caring towards us all. If we were tired he went and got us take away, for example. We loved shop
در این مجموعه تعداد 100 عدد والپیپر با کفیت بسیار بالا 4K و طرح های زیبا و با رنگ های مختلف برای موبایل را برای شما جمع آوری کرده ایم که می توانید با این تصاویر پس زمینه ی موبایل خود را تغییر داده و زیباتر کنید.

ادامه مطلب

دوستان لحظه ای که منتظرش بودید فرا رسید. اوبونتو 20.04 منتشر شده و اماده ی دانلود هستش. میتونید برید از سایتش دانلود بکنید :)

برای دیدن همه ی اخبار مربوط به دنیای اوپن سورس در یک صفحه، به منوی بالایی وبلاگ مراجعه فرمایید.
در این مجموعه تعداد 60 والپیپر با کیفیت بالا 4K و Full HD برای موبایل را برای شما آماده کرده ایم که می توانید با استفاده از این تصاویر پس زمینه ی موبایل خود را زیباتر کنید.

ادامه مطلب
مدارک ثبت تغییرات شرکت :

کپی برابر با اصل کارت ملی و شناسنامه ی همه ی شرکای جدید شرکت
افرادی که از شرکت جدا میشوند باید مدارک شناسایی خود را ارائه دهند و به اداره ی ثبت برای امضا مراجعه کنند.
لیست کاملی از همه ی شرکا و میزان سرمایه شان در شرکت
کپی از روزنامه ای که آخرین تغییرات شرکت و اعضای هیئت مدیره در آن چاپ شده.
حاضر شدن همه ی شرکا و مدیران شرکت برای انحلال شرکت
در این مجموعه تعداد 50 والپبپر منظره از طبیعت با کیفیت بالا Full HD و بسیار زیبا برای شما گلچین کرده ایم که می توانید از آنها برای تصاویر پس زمینه و کارهای گرافیکی استفاده کنید.

ادامه مطلب
سلام بچه ها 
داخل مطلب قبلی یه سایت واسه جستجو معرفی کردم ولی نمی دونم چرا به محض معرفی ما چند ساعت بعدش سایته بسته شد 
ایشالله کخ ربطی به ما نداشته باشه و بر اثر معرفی کردن ما فیلتر نشده باشه به  هر حال باز یه سایت درست کردم این بار واستون تا بتونید ازش استفاده کنید 
امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره 
/http://ahmadh.parseek.ir
براتون کار می‌کنه؟؟
یه آره یا نه هم بگید کافیه ها
اگه لینکه براتون کار نمی‌کنه رو تصویر بزنید :)
چسباندن کاغذ دیواری دقیقا همون مساله ایی هست که وقتی این متریال دکوراتیو خریده می‌شه ذهن خریداران محترم را به خودش مشغول میکنه! اینکه کاغذ دیواری روی چه سطوحی چسبیده میشه و روی چه سطوحی نه؛ چالشی هست که قبل از خرید کاغذ دیواری باید بهش فکر کنید، اگرم فکر نکردید اصلا بد به دلتون راه ندید؛ این مقاله رو بخونید ما به شما میگیم کاغذ دیواری کجا چسبیده میشه و کجا قلفتی کنده میشه.
ادامه مطلب
دانلود سریال کره ای عشق شاهزاده خانم The Princess Man

نام فارسی : عشق شاهزاده خانم – عشق پرنسسنام انگلیسی : The Princess’ Manمحصول: 2011 کره جنوبی از شبکه KBS2ژانر: تاریخی | عاشقانه | سیاسیتاریخ پخش: 29 تیر 1390- 20Jul 2011قسمت ها: 24نمره 8.6 در MDLمدت زمان: 60 دقیقهوضعیت: پایان یافته استبازیگران:Park Si hoo – Moon Chae won – Kim Yeong cheol
خلاصه داستان: این سریال درباره ی یک داستان عاشقانه ی غم انگیز بین دختر شاهزاده سویانگ و پسر کیم جانگ سو است. پسر کیم جانگ سو، سونگ یو (Park Shi hoo) ، یک
Any professional painter will tell you that preparation is crucial to a good finish. It’s time-consuming and hard work stripping off old finishes – and even new, bare plaster needs priming – but your job will be far easier if you know what to do.
PAINTED OR WALLPAPERED SURFACES
    Gloss painted
If repainting and existing paint is sound, wash with sugar soap and water.
If papering, rub surface with a damp flexible sanding pad to remove the sheen and provide a key for new paint. Ideally, hang lining paper.

Acrylic painted
If acrylic is peeling, strip back to a sound base. There may be an unstable layer of kalsomine underneath.
If the acrylic is sound, wash and roughen the surface with sugar soap and water.
If papering, use a wallpaper size.
KalsomineKalsomine – an obsol
ساخت حوض ماهی وسیله رزین اپوکسی
یکی از ایده های بسیار جالب برای عید نوروز این می باشد که شما به وسیله رزین اپوکسی یک حوزه ماهی بسیار جالب و جذاب درست کنید و هم جهت دکوراسیون منزل خود از این قطعه هنری خود استفاده کنید و در صورت دلخواه از قطعه ساخته شده رزین اپوکسی کسب درآمد کنید در ایام عید نوروز ساخته حوزه ماهی یکی از قطعات هنری می باشد که بسیار جذاب و برای آن درخواست زیاد خواهد بود این نکته را مد نظر قرار دهید که شما برای ساخت حوض ماهی باید حت
اسب بخاراز حاصل ضرب گشتاور در دور موتور به دست میاد .
برای اینکه با یک خودرو از یک نقطه با سرعت بیشتر به نقطه دوم برسیم نیاز به قدرت یا همون اسب بخار بیشتر داریم و باید دور موتور یا گشتاور یا هردو بالاتر ببریم .
به زبان ساده تر برای اینکه سرعت و قدرت بیشتری در اختیارمون باشه یا باید موتور و گیربکس بزرگتر و قویتری در اختیار داشته باشیم یا با افزایش دور موتور و تغییر ساختار و فشار آوردن به موتور کوچکتر به اسب بخار لازمه دست پیدا کنیم .
اما راههائ
 تمیز کردن کاغذ دیواری به خودی خود چالش‌برانگیزتر از تمیز کردن یک دیوار سفید و رنگ شده است. کاغذ دیواری به دلیل بافت خاصی که دارد قابل شستشو و تمیز کردن با تمامی شوینده‌ها نیست. تمیز کردن کاغذ دیواری قلق های خاص خودشو داره که برای فهمیدنشون فقط باید دستور عملهای این مقاله جذاب و از اول تا آخر خوب بخونید و عمل کنید.
ادامه مطلب
در این مجموعه تعداد 30 عدد والپیپر انتزاعی حیوانات بسیار زیبا با کیفیت بالا HD برای شما آماده کرده ایم که می توانید از این تصاویر زیبا برای استفاده در تصاویر پس زمینه ویندوز نیز استفاده کنید.

ادامه مطلب
این مجموعه شامل 40 تصویر با کیفیت بالا full HD از ماشین های زیبا با پس زمینه مشکی می باشد که می توانید جهت استفاده از پس زمینه ی ویندوز خود نیز از آنها استفاده و ویندوز خود را را زیبا تر کنید.
جهت دانلود این مجموعه از نایس دانلود به ادامه مطلب بروید.

ادامه مطلب

در این مطلب قصد داریم به معرفی ده فیلم بلند انیمیشن استاپ موشن سال
های اخیر بپردازیم. این آثار از جمله موفق ترین نمونه های انیمیشن عروسکی در سه
دهه ی اخیر به شمار می‌روند و هر یک موفقیت های بسیاری را در زمان پخش به دست
آورده و در شمار آثار ماندگار این تکنیک از پویانمایی در آمده اند.

ادامه مطلب
مدل سراتو شرکت کیا یک خودروی موفق و تحسین شده است که اکنون جدیدترین مدل های آن نیز با کابینی جدید ، طراحی خارجی به روزشده و با امکانات ایمنی بیشتر راهی بازار شده است . شرکت کیا با ارائه قیمت مناسب برای این خودرو، سراتو را از یک خودروی خوب به یک خودروی بهتر و محبوب تر از گذشته در نزد مشتریان تبدیل کرده است.
کیا سراتو خودرویی است که از سال ۲۰۰۳ تاکنون تولید شده‌است.این خودرو از نوع خودرو های موتور جلو - محور جلو  است.و در سه مدل سدان ، کوپه و هاچ
قطعا نام آنتالیا ترکیه را زیاد شنیده اید، این شهر یکی از شهرهای مهم در صنعت گردشگری ترکیه به حساب می آید و در کنار شهرهایی مانند استانبول، کوش آداسی و کاپادوکیا توانسته گردشگری را در این کشور حسابی رونق دهد. آنتالیا شهری ساحلی و دیدنی برای گردشگران است تا با لذت بردن از تجهیزات رفاهی و تفریحی متعددی که در آن قرار اعطا کرد , سفری مهیج را تجربه کنند .
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم

ابطال ابدی برهان شر

قسمت اول

با سلام خدمت همراهان فرهیخته عزیز

به لطف خدا در این پست به برهان شر میپردازیم و ضمن اینکه
نشان خواهیم داد برهان شر هیچ تضادی با وجود خدا ندارد بلکه نشانه ای از وجود خداوند
میباشد .این برهان که بصورت گسترده توسط عموم استفاده میشود بسیار جنجالی
و از سوالات مهم هر شخص میباشد که آنرا بی پاسخ میدانند ولی ما در اینجا پاسخ جامع
و ساده ای خواهیم داد و مسئله را برای همیشه حل خواهیم کرد.

ادامه مط
کاغذ دیواری ها
نکاتی در  انتخاب مناسب ترین کاغذ دیواری
فکر کردن به رنگ مبلمان و وسایل موجود در اتاق خواب، عناصر دکوراتیو و کف پوش در انتخاب کاغذ دیواری از اهمیت بالایی برخوردار است. بهتر است نمونه رنگ یا رنگ های اصلی دکوراسیون فضا را در هنگام انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری با خود به همراه داشته باشید.
قبل از خرید کاغذ دیواری توجه به رنگ و سبک اتاق بسیار ضروری می باشد و همچنین توجه به این نکته که  وسایل مورد استفاده دارای چه سبک و جلوه ای هستند،
Chinese Wholesaler Toyota Tesla Screen Audio System Prado 2013-2016 
. Compatible Vehicles: Toyota Prado 2013-2016. 12.1-inch Smart touch screen, easy to operate.. Touch Screen Type: vertical screen/tesla screen. Original Design, Originally Integrated. High Transmittance & Anti-dazzle Touch Screen. Screen Mirroring Function for Smartphone Entertainment Sharing. Steering Wheel Control Ready. Elaborate Design in Every Detail. Quicker & Smoother. Navigation & Entertainment. Bluetooth. External Accessories to Perfect Your User Experience. Other Features that Enrich your In-Car Entertainment

File Management

File copy and detection
Yes

Android Apps Installation
Yes

Main Functions
Support download, install and delete over thousands of android apps

Official Software Edit
Su
رشته عمران مهندسی عمران یکی
از شاخه‌های مهندسی
است، که به طراحی، نگهداری و ساخت
سازه‌های مصنوعی شامل جاده‌ها، پل‌ها، کانال‌ها، سدها و
ساختمان‌ها می‌پردازد. از لحاظ قدمت، مهندسی
عمران پس از مهندسی جنگ، دومین نظام مهندسی
به‌شمار می‌آید و امروزه مهندسی
عمران، حد واصل مهندسی نظامی و مهندسی غیرنظامی محسوب می‌گردد. مهندسی محیط زیست، مهندسی ژئوتکنیک، ژئوفیزیک، ژئودزی، مهندسی حمل و نقل، علوم زمین، علوم جوی،
ادامه مطلب
Tehran, Jan 28, IRNA- Minister of Cultural Heritage, Tourism and Handicrafts said that by registration of cities of Shiraz, Zanjan, Malayer and Qasemabad village in the list of cities and villages of handicrafts by the World Council of handicrafts, the number of Iranian cities and villages in the world of handicrafts has reached 14.

Ali Asghar Mounesan stated that the World Council of Crafts has recently listed 3 Iranian cities and one village in the list of cities and villages in the global craft list.
By registration of these four cities and villages, the number of global cities and villages in Iran has increased from 10 to 14, with Iran still the world's first.
Referring to the titles of the cities and villages registered by the World Council of Handicrafts, Mounesan added that Shira
شرکت فنی و مهندسی آتیه سازان عمران کادوس گیلان
طراح و مجری زیباترین پروژه های ساختمانی در استان گیلان
پیمانکار ساخت ویلا در گیلان و شمال کشور
انجام کلیه امور پیمانکاری در استان گیلان
استفاده از نرم افزار های روز دنیا جهت کاهش هزینه های ساخت و بازسازی و تعمیرات
پروژه های ساختمانی خود را به ما بسپارید
با طراحی های کادر حرفه ای ما متفاوت دیده خواهید شد 
* تحقق رویای شما هنر ماست *
راه های ارتباطی با شرکت فنی و مهندسی آتیه سازان عمران کادوس :
آد
 رشته عمران مهندسی عمران یکی
از شاخه‌های مهندسی
است، که به طراحی، نگهداری و ساخت
سازه‌های مصنوعی شامل جاده‌ها، پل‌ها، کانال‌ها، سدها و
ساختمان‌ها
می‌پردازد. از لحاظ قدمت، مهندسی
عمران پس از مهندسی جنگ، دومین نظام مهندسی
به‌شمار می‌آید و امروزه مهندسی
عمران، حد واصل مهندسی نظامی و مهندسی غیرنظامی محسوب می‌گردد. مهندسی محیط زیست، مهندسی ژئوتکنیک، ژئوفیزیک، ژئودزی، مهندسی حمل و نقل، علوم زمین، علوم جوی،
ادامه مطلب
ﺩﺭﺳﺖ ﺗﻮ

ﻪ ﺗﻮﻧﺴﺘ ﻣﻨﻮ ﺩﺭﺳﺖ ﻨ

ﺩﻪ ﻫﺸ ﺗﻮ ﺩﻟﻢ ﺑﻪ ﺟﺰ ﺗﻮ ﻧﺴﺖ

ﺑﻪ ﺟﺰ ﺗﻮ ﻧﺴﺖ

ﺗﻮ ﻗﻠﺒﻤ

ﻋﺸﻖ ﻣﻦ ﺷﺪ ﺧﻮﺩﺕ ﺑﺨﻮﺍ ﻧﺨﻮﺍ 

ﻋﺸﻖ ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺧﻮﺩﺕ ﺑﻪ ﻣﻦ ﻣﺎ

ﺑﻪ ﻣﻦ ﻣﺎ

ﺧﻮﺩ ﻣﺎﻩ ﺍﻧﻘﺪ ﻣﺎﻩ ﻧﺴﺖ

ﻪ ﺗﻮ ﺍﻧﻘﺪ ﻣﺎﻫ

دﻪ ﻫﻮﻗﺖ ﺑﺎ ﻫﺸ ﻧﻤﺸﻪ

ﻣﻤﺮﻡ ﻣﻦ ﺑ ﺗﻮ

ﺗﻮ ﻗﻠﺒﻤ ﺗﻮ

ﻘﺪﺭ ﻣﺘﻮﻧﻪ ﺯﻧﺪ ﺷﻪ

ﺯﻧﺪ ﺟﻮﻧﻢ

ﻣﻦ ﺑﺪﻭﻥ ﺗﻮ ﻪ ﻟﺤﻈﻪ ﺍﻡ ﻧﻤﺘﻮﻧﻢ

ﻗﺒﻞ ﺗﻮ ﺎﺩﻡ ﻧﻤﺎﺩﺵ ﻧﻤﺪﻭﻧﻢ

ﺗﻮ
شرکت لگو که خط تولید اسباب بازیهای پلاستیکی لگو را در اختیار دارد، شرکت خصوصی دانمارکی است که دفتر مرکزی اش در شهر بیلاند (Billund) دانمارک واقع شده است و تاریخچه اش به سال ۱۹۳۲ باز می گردد. در سال ۲۰۱۶ این شرکت به درآمد ۲.۴ میلیارد دلار رسید و پر درآمدترین شرکت اسباب بازی سازی دنیا محسوب می گردد. این کمپانی محصولات فرهنگی و هنری و بازی های کامپیوتری را نیز عرضه می کند.
در ادامه به ۸ حقیقت جالب درباره شرکت لگو اشاره خواهیم داشت:
واژه lego برگرفته از
نحوه استفاده از GIF بر روی پس‌زمینه گوشی
برای انجام این کار چند روش وجود دارد که می‌­توانید GIF را به پس‌زمینه گوشی اضافه کنید. ابتدا GIF مورد نظر خود را از اینترنت دانلود کنید.
البته نرم‌افزار رایگان نیز وجود دارد که امکان دانلود GIFهای متنوع را به کاربران می‌­دهد یکی از همین نرم‌افزارها، GIF Live Wallpaper می­‌باشد. این برنامه رایگان و کار با آن بسیار ساده است. برای افزودن GIF، روی دکمه دانلود در سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید.
فایل GIF و متحرک در پس زمین
چگونه ویندوزخودراهمیشه سالم نگه داریم

حتما تا به حال اتفاق افتاده است که بعد از نصب یک نرم افزار به هر دلیل سیستم عامل و برنامه های کاربردی شما آسیب دیده است حتی ممکن ویروسی شدن سیستم و یا پاک شدن چند فایل سیستمی علت بالا نیامدن ویندوز باشد.در این گونه شرایط معمولا گزینه ای جز عوض کردن ویندوز و تمام برنامه های آن پیش روی کاربران نمی باشد .

ادامه مطلب
بچه ها قراره تلیسمن هارو ازین به بعد بزارم  و چگونگی خریدشون رو بزارم. کلا در بازی شش عدد تلیسمن وجود داره که یکی از اونا کلا برای دارندگان نسخه special edition و ultimate edition هست و پنج تای دیگه برای همه قابل دسترسیه.
1_تلیسمن پنجه خرس
2_تلیسمن دندان تمساح
3_تلیسمن شاخ هورن یا گاومیش کوهان‌دار
4_تلیسمن دندان گراز
5_تلیسمن پنجه عقاب
6_تلیسمن چنگال کلاغ
برای بدست آوردن هر تلیسمن، باید وسایل مورد نیازشو فراهم کنید و در قسمت کرفت (craft) در فنس ،اون رو فعال کنید ت
سلام دوستان
یک کتاب پیدا کردم.کتابی درمورد شخصیتی که چند سال پیش به طور اتفاقی با نویسنده و شخصیت این کتاب آشنا شدم.اگه اون فیلم رو در اون موقع نمی دیدم شاید هیچ وقت با این شخصیت آشنا نمی شدم.یادمه اون موقع حدود 11 سالم بود و بعد از امتحان تیزهوشان بود که این فیلم رو دیدم.فیلمش رو عصر گذاشته بود و یادمه آخرای فیلم دیگه هوا کم کم داشت تاریک می شد.وقتی فیلم تموم شد با خودم گفتم عجب آدم باهوشیه این آدم(شخصیت اصلی فیلم رو میگم.).و از خودم پرسیدم یعنی
 کاغذ دیواری 

در این مقاله قصد داریم انواع کاغذ دیواری که در طراحی داخلی منزل می تواند تاثیر فراوانی داشته باشد رو معرفی کنیم. برای تهیه ی انواع کاغذ دیواری ، کاغذ دیواری سه بعدی، کاغذ دیواری قابل شست و شو، کاغذ دیواری تصویری، نصب کاغذ دیواری، بهتر است اطلاعات لازم را کسب کنید در این مقاله قصد داریم نکات مهم خرید انواع کاغذ دیواری را برای شما عزیزان معرفی کنیم.
کاغذ دیواری پذیرایی بهتر است متناسب با دکوراسیون منزل و با توجه به سلیقه شما ا

۱- فضای مورد نظر را اندازه گیری کنید: مراکز فروش کاغذ دیواری می توانند به شما در محاسبه قیمت چاپ کاغذ دیواری کمک کنند، اما در اینجا یک راه حل سریع برای محاسبه به شما آموزش داده خواهد شد، یک دفترچه یادداشت بردارید وارتفاع وعرض دیوار اتاق را اندازه بگیرید به عنوان مثال، دو دیوار 12 متر در 8 متر و دو دیوار دیگر 11 متر در 8 متر می باشند.
12x8=96, 12x8=96, 11x8=88, 11x8=88. 96+96+88+88 = 368 مساحت کل دیوار مورد نظر
حالا شما با خودتان فکر می کنید، در مورد درب ها و پنجره ها، ب
همه ما می دانیم که کسب و کاری که توی اینترنت نباشد دیر یا زود ورشکست می شود
پس اگر کسب و کاری دارید هر  چه که باشد تا دیر نشده وارد اینترنت بکنید تا به مشکل نخورید و در اینده حرفی برای گفتن داشته باشید.
پس همراه وبسایت عالی سعیدمارکت باشید تا بهتون همه راز و رمز ساخت وبسایت رو به صورت کاملا رایگان بگه در حالی که این آموزش در وب سایت های دیگه بالای 1 میلیون قیمت داره.
ساخت سایت کاملا رایگان با سعیدمارکت
پکیج اولیه ساخت سایت کاملا رایگان می باشد.
کاغذ دیواری‌ها شامل انواع گوناگونی می‌باشند که هر کدام از آن مدل‌ها بر اساس جنس و مواد ساخته شده، دسته‌بندی می‌شوند. از انواع کاغذ دیواری می‌توان به کاغذ دیواری‌های کاغذی، کاغذ دیواری پی‌وی‌سی با روکش وینیل، کاغذ دیواری نانو، کاغذ دیواری دارای بافت، کاغذ دیواری با طرح‌های سه بعدی و کاغذ دیواری با الیاف طبیعی اشاره کرد.کاغذ دیواری‌های کاغذی، همانطور که از نامش پیداست از یک نوع خاصی از کاغذ ساخته شده است که جزو قدیمی‌ترین کاغذ دیوا
ساخت افکت های انیمیشنی با Increditools Flash Fluid Effect
ساخت متن فلشی انیمیشن با AntsSoft SWF Text
نرم افزار تبدیل فرمت SWF به فرمت GIF توسط Magic SWF2GIF
نرم افزار طراحی و ساخت تصاویر متحرک GIF Atani
ساخت تصاویر متحرک با WonderBit Life Photo Maker Pro
انیمیشن های زیبا با نرم افزار GrafX Creative Studio
نرم افزار ساخت سریع و آسان انیمشن های فلش KoolMoves
نرم افزار تولید انیمیشن های متحرک Animated GIF Producer
نرم افزار ساخت چهره های متحرک و سخنگو CrazyTalk Animator PRO
نرم افزار متحرک سازی تصویر و ساخت انیمیشن DP Animation Maker
کاغذ دیواری‌ها شامل انواع گوناگونی می‌باشند که هر کدام از آن مدل‌ها بر اساس جنس و مواد ساخته شده، دسته‌بندی می‌شوند. از انواع کاغذ دیواری می‌توان به کاغذ دیواری‌های کاغذی، کاغذ دیواری پی‌وی‌سی با روکش وینیل، کاغذ دیواری نانو، کاغذ دیواری دارای بافت، کاغذ دیواری با طرح‌های سه بعدی و کاغذ دیواری با الیاف طبیعی اشاره کرد.کاغذ دیواری‌های کاغذی، همانطور که از نامش پیداست از یک نوع خاصی از کاغذ ساخته شده است که جزو قدیمی‌ترین کاغذ دیوا
هنر نقاشی همواره مورد توجه مردم ملل مختلف بوده در دوره ای که علم و تکنلوژی پیشرفت های زیادی کردند هنر جایگاه خود را در میان مردم از دست  داده است ، در این پستی که برای شما آماده کرده ایم مجموعه نقاشی های بسیار زیبا از دسته گل که توسط نقاشان هلندی طراحی شده است تا بتوانید دریافت کنید . 

دریافت

حجم:
4.75 مگابایت
    امروز تازه فهمیدم چرا ملت میگن یاد بچگی بخیر ! یادش بخیر ،‌میخوردیم ،‌میریدیم ، میپوشیدیم و بازی میکردیم ، بی دغدغه که تهش چی ...
    امروز برای اولین بار توی عمرم یه حس تبعید بهم دست داد ،‌چند ثانیه بیشتر نبودا ، ولی گذاشتتم لب طاقچه تا نور بخورم وقتی که هوا بارونی بود .
    دردناک و پر از سرزنش ،‌ انگار که با قابلمه بزنن تو سرت و  سوزن ماهیتت رو نخ کنن ، سرزنشش هم برا وقتی بود که پا میکشیدی عقب و زیر این درده نمی نشستی و سعی میکنی ازش فرار ک

این کلیپ رو نمیگم از کجا و چطور ضبط کردم.
هرچی هست خیلی زحمت کشیدم که کیفیتش بد بشه که معلوم نباشه. ولی خنده دار ترین روز زندگیم بود

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

بازی Fortnite یک بازی سندباکس و Co-Op از استودیوهای بازیسازی Epic Games و People Can Fly است که در سبک بقا ساخته شده و نسخه Early Access آن توسط Epic Games در ۲۵ جولای ۲۰۱۷ برای کنسول‌های نسل هشتمی و سیستم‌های عامل ویندوز و مک منتشر شده است. Chapter 2 از این بازی محبوب (فصل یازدهم) در اکتبر ۲۰۱۹ عرضه شده که تغییراتی در گیم‌پلی ایجاد کرده و ویژگی‌های جدیدی را از جمله مینی‌گیم‌های داخل گیم‌پلی به بازی اضافه کرده است. داستان بازی با ناپدید شدن ناگهانی ۹۸ درصد از جمعیت کره

بازی Fortnite یک بازی سندباکس و Co-Op از استودیوهای بازیسازی Epic Games و People Can Fly است که در سبک بقا ساخته شده و نسخه Early Access آن توسط Epic Games در ۲۵ جولای ۲۰۱۷ برای کنسول‌های نسل هشتمی و سیستم‌های عامل ویندوز و مک منتشر شده است. Chapter 2 از این بازی محبوب (فصل یازدهم) در اکتبر ۲۰۱۹ عرضه شده که تغییراتی در گیم‌پلی ایجاد کرده و ویژگی‌های جدیدی را از جمله مینی‌گیم‌های داخل گیم‌پلی به بازی اضافه کرده است. داستان بازی با ناپدید شدن ناگهانی ۹۸ درصد از جمعیت کره
النا الکساندرا آپوستولیانو (به انگلیسی: Elena Alexandra Apostoleanu) معروف به اینا (به انگلیسی: Inna) (زادهٔ ۱۶ اکتبر ۱۹۸۶ در منگلیا در رومانی) خواننده، رقاص و انسان دوست رومانیایی است. تا به حال ۶ آلبوم از او منتشر شده‌است.
زندگی هنری
اینا به عنوان خواننده سبک موسیقی هاوس و نماینده اروپای شرقی برای حضور موفق در اروپای غربی شناخته می‌شود. وی تا کنون موفق به فروش ۱۰ میلیون نسخه از تک‌آهنگهایش شده‌است و یکی از پر طرفدارترین خوانندگان از اروپای شرقی در سراس

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها